Z sercem dla innych,
z pasją dla zmiany

Siłą napędową Fundacji CANPACK są pracownicy i osoby z ich najbliższego otoczenia. Każda nasza inicjatywa jest kroplą, która tworzy ocean zmiany. Dołącz do nas i pisz razem z nami historię lepszego jutra dla lokalnych społeczności.

Wierzymy, że każdy, bez względu na swoje możliwości, może być twórcą i promotorem pozytywnych zmian. Wspólnie realizujemy projekty związane z rozwojem, edukacją, sportem, zdrowiem, kulturą, przyrodą czy wsparciem potrzebujących. Razem tworzymy historię, wspierając lokalnie, inspirując globalnie.

Razem zmieniamy świat na lepsze!

Zobacz więcej

OBSZARY DZIAŁAŃ

Spełniaj się społecznie. Stań na czele dobroczynnego projektu!

Wolontariat
pracowniczy

Program grantowy Czas na Wolontariat to akcja stworzona z myślą o pracownikach CANPACK. Umożliwia ona wolontariuszom społeczne spełnianie się. Program daje przestrzeń do urzeczywistniania dobroczynnych idei i inicjatyw edukacyjnych, sportowych, remontowych, artystycznych, środowiskowych, integracyjnych. To szansa, aby stanąć na czele projektu, który może mieć realny wpływ na ludzi i społeczność dookoła.

Dołącz do naszej misji!

Współpraca na rzecz
lokalnych społeczności

Wierzymy, że lokalna siła może zmienić globalny świat. Wspieramy lokalne społeczności, wzmacniając je, kształtując marzenia i inspirując do działań, które przekraczają granice. Razem budujemy mosty między lokalnością a globalnością, bo w każdym małym geście kryje się potężna zmiana.
Przyłącz się do naszej misji – bądź głosem lokalnych społeczności!

Wspieraj z nami

Nasze otoczenie, nasza odpowiedzialność. Lokalnie, globalnie, razem!

Bądź głosem lokalnych społeczności!

Twoje zaangażowanie ma ogromne znaczenie. Dołącz do nas i zostań głosem lokalnych społeczności. Razem tworzymy lepszą przyszłość!

Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z naszymi ostatnimi inicjatywami i przekonaj się, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągać niesamowite rzeczy.

Ostatnie wydarzenia

Marzenia 18 organizacji

Świąteczne granty z Fundacji CANPACK otrzymało 18 organizacji – granty pozwolą im na spełnienie mniejszych i większych marzeń. A są to m.in. dwa specjalistyczne wózki do pielęgnacji pacjentów oraz ekspres przelewowy do kawy dla Hospicjum w Brzesku, pralka i lodówka dla wychowanków Domu Dziecka jako wyposażenie AGD w mieszkaniu usamodzielnienia w Bydgoszczy, zestawy pościeli, piżamy i koce dla nowych onkologicznych podopiecznych Stowarzyszenia Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II w Dębicy, wózek bliźniaczy dla małych pacjentów Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wyrach czy nowe rolety do okien dachowych i węże prysznicowe ze słuchawkami dla Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Tarnowie. Cieszymy się, że dzięki tej formie wsparcia organizacje mogą jeszcze mocniej realizować swoje misje pomagania.

Spełniamy potrzeby Latarni

Z krakowską Latarnią – kiedyś bliskim sąsiadem Fundacji - jesteśmy razem od kilku lat. A cała historia zaczęła się od samochodu, który miał służyć zarówno do transportu osób, jak również do przewozu jedzenia w wymagającym okresie lata. W każdym roku pomagamy tej małej ale zarazem wielkiej organizacji na różne sposoby tak, by każdego dnia mogła najlepiej troszczyć się o swoich potrzebujących podopiecznych z bronowickiego osiedla – osoby samotne, starsze i bez swoich domów. W tym roku zadbaliśmy o zakup sprzętów AGD, potrzebnych do prowadzenia codziennej działalności – Lidlomiksa, profesjonalnej gofrownicy i pralki.

Program Grantowy Czas na Wolontariat, edycja 2023

W ramach Programu Grantowego Czas na Wolontariat pracownicy CANPACK wraz z zaprzyjaźnionymi wolontariuszami zrealizowali 30 fantastycznych projektów! Projekty dla dzieci, młodzieży, osób starszych, osób ze specjalnymi potrzebami, dla pacjentów szpitalnych. Rewitalizacja ogrodu, warsztaty z tańca i śpiewu, stworzenie biblioteczki, nowy plac zabaw, warsztaty kreatywne, sala wyciszenia czy przygotowanie przetworów to tylko kilka z fantastycznych inicjatyw, w których uczestniczyło ponad 300 wolontariuszy. Gratulujemy pomysłów i odwagi!

Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży – Eko Planeta

Dzięki naszemu wsparciu Polish Art Philharmonic zrealizowała projekt „Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży- Eko Planeta”. W ramach projektu odbyło się kilka wydarzeń - spotkanie z Łukaszem Tochem, fotografem i podróżnikiem, warsztaty plastyczno-scenograficzne z wykorzystaniem puszek aluminiowych oraz koncert - "Karnawał zwierząt" Camille Saint-Seansa w wykonaniu Polish Art Philharmonic. Łącznie w projekcie wzięło udział 368 dzieci.